>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
27.02.2018 13:33   Олена
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка. Ми оголосили тендер на 260 000,00 грн. Учасник, який за результатами аукціону запропонував найменшу ціну, у складі своєї тендерної пропозиції подав документ форма "Тендерна пропозиція" на загальну суму 700 000,00 грн. (арифметичної помилки немає, оскільки загальна вартість пропозиції = кількість * ціну). Тендерну пропозицію за результатами аукціону учасник за весь час розгляду тендерної пропозиції (5 робочих днів) не прикріпив. Чи правомірне було його відхилення, у зв'язку із тим, що тендерна пропозиція не відповідала очікуваній вартості закупівлі?
Ответ: Відповідно до ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну закупівель. Замовник самостійно визначає кінцевий строк подання тендерних пропозицій і вказує його в оголошенні про закупівлю та тендерній документації. На практиці замовники інколи передбачають в тендерній документації вимогу до учасника надавати в складі тендерної пропозиції чи після аукціону окремий документ «Тендерна пропозиція» за формою, встановленою в тендерній документації, хоча така форма документу жодним нормативним документом не передбачена. Законом також взагалі не передбачено вимог до учасника довантажувати якійсь документи після аукціону. Тому документи, які учасник довантажує після завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій, не є частиною тендерної пропозиції. Звертаємо Вашу увагу, що виключний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника визначено в ч.1 ст. 30 Закону: учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником; наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону; тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Виходячи з положень статей 25 та 30 Закону, ненадання учасником після завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій, оновленої за результатами аукціону тендерної пропозиції не є підставою для відхилення його тендерної пропозиції. Таким чином, якщо інших підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника, передбачених ст. 30 Закону не було, такого учасника замовник повинен визначити переможцем закупівлі. Слід також зазначити, що відповідно до ч.4 ст. 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятись від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону. Відповідно до ч.3 ст. 32 Закону та п.2 ч.1 ст. 30 Закону відмова переможця від підписання договору, зокрема за ціною тендерної пропозиції за результатами аукціону є підставою для відхилення тендерної пропозиції переможця закупівлі. Для надання більш обґрунтованої та правильної відповіді нам необхідно знати нюанси закупівлі. Тому прохання залишити контактний телефон для зв’язку. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в березні 2018 року в Києві (щотижня) та 16 березня в Одесі. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.