>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.02.2018 15:03   Альона
Доброго дня! Відповідно до Річного плану закупівель на 2018 рік, було заплановано закупівлю з орієнтовним початком проведення процедури закупівлі на лютий; у лютому було оголошено закупівлю, яку з технічних причин довелося відмінити; Замовник має намір знову оголосити дану закупівлю в лютому. Чи потрібно вносити в Річний план зміни у вигляді внесення нового рядка з тією ж самою сумою та орієнтовним початком проведення процедури закупівлі в лютому або не вносити жодних змін оскільки закупівля не відбулась?
Ответ: Добрий день! Згідно ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Вами було внесено до річного плану закупівлю, заплановану на лютий 2018 року. Закупівля була оголошена, але не відбулась. Якщо потреба провести закупівлю залишається, то враховуючи вимоги ст. 4 Закону, перед оголошенням таку нову закупівлю необхідно внести до річного плану закупівель. Детальніше з питанням планування можна ознайомитись у журналі № 1 (76) за січень 2018 року на стор. 10-16 та стор. 23-28.