>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

24.09.2018cal

24.09.2018

Нові ДБН: що змінилось?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.02.2018 14:35   Юлия
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, при проведении переговорной процедуры, кто имеет право на подписание протокола со стороны участника и какими документами это подтверждается. Обязательно ли вообще личное присутствие на переговорах и подписание протокола. Спасибо.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. З цього випливає, що переговори передбачають наявності як мінімум двох сторін: замовника та учасника (учасників). Відповідно до вимог ч.1 ст. 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Згідно ч.4 ст. 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. Отже результати досягнуті під час переговорів між тендерним комітетом/уповноваженою особою і учасником, оформлюються протоколом. Підписують протокол, як правило, присутні на переговорах для фіксації і підтвердження досягнутих домовленостей та отриманих результатів. Учасника може представляти і відповідно підписувати протокол або керівник, який діє а підставі статуту чи іншого установчого документа, або уповноважений на це представник, який діє на підставі довіреності. Щодо особистої присутності, то в Законі не визначено яким чином повинні проходити переговори. Це може бути особиста зустріч чи дистанційна: за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, мережі Інтернет тощо. В разі якщо переговори проходили дистанційно за їх результатами все одно необхідно скласти протокол, який потім можна передати представнику учасника для підпису. З питанням проведення переговорної процедури можна ознайомитись у журналі № 5 (56) за травень 2016 року на стор. 22-26. З підставами та умовами застосування переговорної процедури у журналі №6 (69) за червень 2017 року на стор. 30-38.