>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.03.2018

Безкоштовна зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Безкоштовні аналітичні та пошукові інструменти, які можуть стати у нагоді Учасникам торгів в системи PROZORRO

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.03.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

 Встановлюючи вимоги до змісту та строків надання учасниками тендерних пропозицій, не забуваємо, як це трактує Закон про публічні закупівлі.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.03.2018
Читати всю статтю ...

Затверджено перелік платних послуг бюджетних архівних установ

Очікується, що це дозволить унормувати такі види платних послуг та сприятиме покращенню матеріально-технічного забезпечення архівних установ

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.03.2018
Читати всю статтю ...

15.03.2018

Проведення процедури закупівлі для потреб оборони

військовими формуваннями та/або частинами Національної гвардії України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.03.2018
Читати всю статтю ...

Шановні Учасники групи ПоРадник для Учасника!

Тема нашого чергового кейсу: «Безкоштовні аналітичні та пошукові інструменти, які можуть стати у нагоді Учасникам торгів в системи PROZORRO». 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.03.2018
Читати всю статтю ...
19.02.2018 14:35   Юлия
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, при проведении переговорной процедуры, кто имеет право на подписание протокола со стороны участника и какими документами это подтверждается. Обязательно ли вообще личное присутствие на переговорах и подписание протокола. Спасибо.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. З цього випливає, що переговори передбачають наявності як мінімум двох сторін: замовника та учасника (учасників). Відповідно до вимог ч.1 ст. 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Згідно ч.4 ст. 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. Отже результати досягнуті під час переговорів між тендерним комітетом/уповноваженою особою і учасником, оформлюються протоколом. Підписують протокол, як правило, присутні на переговорах для фіксації і підтвердження досягнутих домовленостей та отриманих результатів. Учасника може представляти і відповідно підписувати протокол або керівник, який діє а підставі статуту чи іншого установчого документа, або уповноважений на це представник, який діє на підставі довіреності. Щодо особистої присутності, то в Законі не визначено яким чином повинні проходити переговори. Це може бути особиста зустріч чи дистанційна: за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, мережі Інтернет тощо. В разі якщо переговори проходили дистанційно за їх результатами все одно необхідно скласти протокол, який потім можна передати представнику учасника для підпису. З питанням проведення переговорної процедури можна ознайомитись у журналі № 5 (56) за травень 2016 року на стор. 22-26. З підставами та умовами застосування переговорної процедури у журналі №6 (69) за червень 2017 року на стор. 30-38.