>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій


на виконання робіт з проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2018cal

18.09.2018

#Поради_від_Радника


Практика оскарження: вимога банківської гарантії та кредитний рейтинг банку, який видав гарантію.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.02.2018 10:18   Костянтин
Доброго дня. Допоможіть будь ласка вирішити питання. У довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 року № 336 визначено Кваліфікаційні вимоги. Фахівець I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки. Підкажіть будь ласка освіту за яким НАПРЯМКОМ ПІДГОТОВКИ повинен мати працівник на посаді фахівця з публічних закупівель 1 категорії, де це визначено? Чи може займати цю посаду працівник з дипломом магістра за спеціальністю "документознавство та інформаційна діяльність" зі стажем 7 років на посаді фахівця з державних закупівель?
Ответ: Доброго дня! Відповідно до Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності Довідника кваліфікаційних професій працівників, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України 29.12.2004 № 336 затверджено кваліфікаційні характеристики посади 34.«Фахівці». Для фахівців встановлюються наступні кваліфікаційні вимоги: Фахівець I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією фахівця II категорії: для спеціаліста - не менше 1 року, для бакалавра - не менше 2 років. Фахівець II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Для спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією фахівця - не менше 1 року. Фахівець: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10 серпня 2016 року N 1328, до Класифікатора професій ДК 003:2010 внесено відповідні зміни і внесено код КП 2419.2 група «Фахівець з публічних закупівель». Відповідно до кваліфікаційних вимог фахівець з публічних закупівель повинен мати вищу освіту (повну (спеціаліст,магістр), базову (бакалавр), неповну (молодший спеціаліст)), відповідного напрямку підготовки. На сьогодні в ВУЗах України не готуються фахівці за напрямком підготовки в сфері публічні закупівлі, отже роботодавець має право самостійно визначити напрямок освіти(наприклад юридична, економічна і тд). Крім того прошу врахувати, що відповідно до п. 11 Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов'язки, можуть бути, як виняток, залишені на займаній посаді або призначені на відповідні посади за рекомендацією атестаційної комісії. Детальніше з роз’ясненням Нацагентства з питань державної служби щодо віднесення посад фахівців з публічних закупівель до посад державної служби та/або до посад працівників, що виконують функції з обслуговування Ви можете прочитати в Журналі № 2 (77) за лютий 2018 року на стор. 29 -31. Нацагентство з питань державної служби надало роз’яснення щодо віднесення посад фахівців з публічних закупівель до посад державної служби та/або до посад працівників, що виконують функції з обслуговування Детальніше про організацію роботи тендерного комітету (уповноваженої особи) читайте у випус-ку журналу «Радник в сфері державних закупівель» № 11 (74) за листопад 2017 року на сторінках 8–15.