>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
14.02.2018 14:20   Наталія
Доброго дня. Просимо надати компетентну відповідь: установою (бюджетна) були оголошені відкриті торги із закупівлі газу на 2018 рік 11 грудня 2017 р. Вони не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. Наступні, оголошені 27 грудня, відмінені нами через виявлення помилок в тендерній документації. Оскільки потрібно було проплатити постачальнику за газ в січні 2018 р. (дію попереднього договору на 20% від суми не продовжили) вирішили провести переговорну процедуру за cт. 35, п 3 (нагальна потреба). Уклали договір за процедурою на весь рік. Казначейство цей договір не зареєструвало. За згодою сторін припинили його дію, опублікували звіт в ПРОЗОРО. Оголосили наступні торги. Чекаємо результатів. Питання: якщо торги не відбудуться, чи зможемо ми провести переговорну процедуру відповідно п.4 ст.35 Закону як двічі відмінені торги (одні в грудні 2017, наступні в лютому 2018 р.)?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.2 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. При цьому, також звертаємо увагу, що хоча про це прямо не зазначено у Законі, але враховуючи, що закупівлі здійснюються згідно річного плану закупівель, застосування підстави передбаченої п.4 ч.2 ст. 35 Закону можливе лише протягом одного року. Тобто і двічі відмінені торги на підставі недостатньої кількості учасників, і початок переговорної процедури необхідно здійснювати на протязі одного року. У Вашому випадку, якщо оголошену зараз процедуру відкритих торгів буде відменено через недостатню кількість учасників, Вам необхідно буде знову оголосити відкриті торги. І, якщо і вони не відбудуться на цій же підставі, та при умові дотримання інших вимог п.4 ч.2 ст. 35 Закону, на третій раз можна буде провести переговорну процедуру. В той же час, звертаємо увагу, що замовник обирає процедуру закупівлі самостійно і на власний ризик. Детальніше з проведенням переговорної процедури на підставі двічі відмінених торгів у випуску журналу № 3 (66) за березень 2017 року на стор. 18-25.