>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
13.02.2018 16:07   Алла
У 2017 із Замовником було укладено два договори,які були укладені відповідно до положень Закону №922. Чи маємо ми право визначати 20%від суми двох договорів, при умові що укладено до кожного Договору додаткову угоду , якою продовжено договір про закупівлю на наступний рік?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених в ч.4 ст. 36 Закону, зокрема зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини 5 цієї статті. Згідно ч.5 ст. 36 Закону дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. При цьому в Законі дане питання не врегульоване щодо кількості договорів, в тому числі укладених на закупівлю аналогічних предметів закупівлі, щодо яких замовник може застосувати зазначену підставу. Але звертаємо увагу, що Законом передбачена можливість продовження дії договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, саме для можливості безперебійної роботи на строк для проведення процедури закупівлі, а не забезпечення себе протягом року даним обсягом. Детальніше з питанням внесення змін до істотних умов договору на цій підставі можна ознайомитись у випуску випуску журналу № 12 (63) за грудень 2016 року на стор. 20-22; випуску журналу № 7 (70) за липень 2017 року на стор. 42-43. Щодо продовження дії договору на 20 % можна прочитати в Журналі № 12 (75) за грудень 2017 на стор. 31-32