>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
13.02.2018 10:03   Alina New
Доброго дня ! Звертаємося до Вас з проханням надати роз”яснення з такого питання : Згідно п.2 ч. 4ст.2 дія Закону України „ Про публічні закупівлі „ для замовників , які провадять діяльність в окремих сферах господарювання додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є паливно –енергетичні ресурси для виробництва , зокрема, теплової енергії. Таким чином, підприємство закуповуючи дрова, брикети, відходи деревини без застосування цього Закону закупляє і необхідні для цього супутні послуги з вантажних перевезень. Чи можна вважати що дія цього закону в такому випадку не поширюється на закупівлю супутньої послуги по перевезенню безпосередньо дров, брикетів для виробництва теплової енергії. Чи навпаки , застосовується дія Закону „Про публічні закупівлі „ якщо вартість предмета закупівлі послуги по перевезенню дров дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень. Будемо вдячні за допомогу та роз”яснення.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.4 ст. 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є зокрема, паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (у тому числі неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів). З визначення паливно-енергетичних ресурсів випливає, що в розумінні Закону це товар. Згідно п. 32 ч.1 ст. 1 Закону товар - продукція, об’єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов’язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів. Отже, якщо вартість послуг з транспортування вказаних у Вашому запитанні паливно-енергетичних ресурсів не перевищує вартості самих ресурсів, замовник, який провадить діяльність в окремих сферах господарювання може закупити ресурси і супутні їм послуги з їх транспортування в рамках однієї закупівлі і така закупівля не підпадає під дію Закону. Якщо замовником окремо закуповуються паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії і окреми послуги з їх транспортування, відповідно закупівля ресурсів не підпадає під дію Закону, а послуги з транспортування закуповуються відповідно до Закону з урахуванням вартісних меж, встановлених в ст. 2 Закону. З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.