>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

14.08.2018cal

14.08.2018

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

Запрошуємо на EU Association Lab


Запрошуємо на EU Association Lab– першу інкубаційну навчальну програму для держслужбовців, що допоможе реалізувати проекти з пришвидшення євроінтеграції.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.08.2018cal

10.08.2018

Мінекономрозвитку на своєму офіційному веб-сайті виклало у відкритому доступі для обговорення проект наказу


Про затвердження вимог до забезпечення тендерної пропозиції

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.02.2018 09:11   КП "Благоустрій Кременчука"
Добрий день, підкажіть будь-ласка, чи може керівник підприємства бути відповідальним за допорогові закупівлі (оприлюднення за ЕЦП керівника) та водночас бути головою тендерного комітету по надпороговим закупівлям? Дякую.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Склад тендерного комітету та положення про тендерний комітет затверджуються рішенням замовника. Не можуть входити до складу тендерного комітету та/або визначатися уповноваженими особами посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради. До складу тендерного комітету входять не менше п’яти осіб. У разі якщо кількість службових (посадових) осіб у штатній чисельності працівників замовника є меншою, ніж п’ять осіб, до складу тендерного комітету мають входити всі службові (посадові) особи замовника. Відповідно Закон не забороняє директору бути членом або головою тендерного комітету, якщо він не потрапляє під вказані вище обмеження. При цьому Законом не передбачено обов’язок тендерного комітету здійснювати допорогові закупівлі. Ні Законом, ні іншими нормативними актами не визначено хто саме має займатись допороговими закупівлями. Тобто замовник для здійснення допорогових закупівель самостійно визначає відповідальну особу (осіб) за їх проведення, або створює окремий комітет по допорогам і затверджує його склад. Прицьому не має жодної заборони для директора призначити себе відповідальним за проведення допорогових закупівель. Таким чином, директор може бути одночасно головою тендерного комітету і відповідальним за проведення допорогових закупівель і підписувати публікації по допорогам своїм ЕЦП керівника.Звертаємо увагу, що накладення ЕЦП при здійсненні допорогових закупівель це право, а не обов’язок замовника. З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.