>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

14.08.2018cal

14.08.2018

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

Запрошуємо на EU Association Lab


Запрошуємо на EU Association Lab– першу інкубаційну навчальну програму для держслужбовців, що допоможе реалізувати проекти з пришвидшення євроінтеграції.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.08.2018cal

10.08.2018

Мінекономрозвитку на своєму офіційному веб-сайті виклало у відкритому доступі для обговорення проект наказу


Про затвердження вимог до забезпечення тендерної пропозиції

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
08.02.2018 12:22   Ольга
Доброго дня! Яка саме подія в переговорній процедурі є початком процедури? Тобто до якого моменту можна внести зміни до річного плану закупівель стосовно цієї закупівлі. У нас виникла необхідність внесення змін до річного плану після того як Учаснику надіслано запрошення на участь у попередніх переговорах, де ми лише просимо документи кваліфікації без зазначення суми в яку і необхідно внести зміни.
Ответ: Добрий день! Відповідно до вимог ст.4 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.Форма річного плану закупівель затверджена наказом МЕРТУ № 490. При заповненні цієї форми необхідно вказати процедуру закупівлі. Згідно ч.1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.Враховуючи зазначене, перед внесенням переговорної процедури закупівлі до річного плану рекомендуємо прийняти протокольне рішення про вибір цієї процедури, з відповідним обґрунтуванням щодо наявності однієї з підстав для застосування переговорної процедури, передбачених в ч.2 ст. 35 Закону. Оприлюднити відповідні зміни, а потім надсилати запрошення учаснику.Що стосується конкретно Вашої ситуації, то Закон не забороняє замовнику проводити попередні переговори для того щоб пересвідчитись у наявності обґрунтованих підстав для застосування переговорної процедури закупівлі. І тільки отримавши відповідне обґрунтування, провести переговорну процедуру у описаному вище порядку. Також звертаємо увагу на те, що фактично першим документом, який покаже в системі, що Ви провели переговорну процедуру є повідомлення про намір укласти договір. Згідно ч.3 ст. 35 Закону повідомлення про намір укласти договір обов’язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом одного дня після прийняття рішення. Якщо потреба у внесенні змін до річного плану виникне вже після оприлюднення цього повідомлення, замовнику доведеться відміняти переговорну процедуру закупівлі. Тобто замовник може вносити відповідні зміни до річного плану до моменту прийняття рішення про укладення договору з учасником переговорів та публікації повідомлення про намір укласти договір з таким учасником. Детальніше з питанням проведення переговорної процедури можна ознайомитись у журналі №5 (56) за травень 2016 на стор. 22-26 та у журналі №6 (69) за червень 2017 на стор. 30-38.