Згідно вимог ч.3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Євгенія1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.02.2018

Уряд скасував необхідність розробки та погодження історико-містобудівного обґрунтування

 Вся проектна документація на нове будівництво і історично населених місцях буде розроблятися виключно відповідно до історик-архітектурних опорних планів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.02.2018
Читати всю статтю ...

21.02.2018

ProZorro плани на майбутнє

24 години на виправлення помилок

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.02.2018
Читати всю статтю ...

20.02.2018

Визнання недійсним рішення Замовника

про відхилення тендерної пропозиції Учасника та визнання недійсним рішення Замовника про відміну торгів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...

Набув чинності Закон про корпоративні договори

Як зазначили автори Закону, його розробка була направлена на підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах та товариствах з обмеженою відповідальністю

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...
06.02.2018 11:17   Євгенія
Добрий день, дайте відповідь на таке питання, якщо переможець торгів подає довідку по відсутність заборгованості зі сплати податків в електронному вигляді без підписів та печатки ДФС, чи маємо ми відхиляти таку тендерну пропозицію?
Ответ: Добрий день! Враховуючи обсяг інформації наведеної у Вашому запитанні надаємо наступну відповідь. Згідно вимог ч.3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Отже замовник самостійно визначає яким способом переможець надає документальне підтвердження відсутності підстав для відхилення його тендерної пропозиції: в паперовому або електронному вигляді, зазначивши про це в тендерній документації. В свою чергу, переможець повинен надати документальне підтвердження у спосіб визначений замовником. При цьому, з травня 2017 року ДФС України почали крім паперової довідки видавати також електронну довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів. Про що повідомлено у листі-роз'ясненні Мінекономрозвитку № 3304-06/14682-06 від 04.05.2017. Форма такої довідки не передбачає накладення письмового підпису чи печатки, але містить QR-код. За допомогою сервісу на сайті «Електронний кабінет платника» можна перевірити факт видачі такої довідки підрозділом ДФС та перевірити факт накладення ЕЦП на таку довідку відповідальними працівниками ДФС, які вказані у довідці. Відповідно така довідка, у разі успішності перевірки її легитимності розглядається у якості документального підтвердження відсутності підстав, передбачених ч.2 ст. 17 Закону на рівні з «паперовою» довідкою. В зв'язку з цим рекомендуємо при складенні тендерної документації, передбачати можливість для переможця надавати довідку з ДФС як у паперовому, так і електронному вигляді. Детальніше з питанням перевірки електронної довідки з податкової та листом МЕРТУ можна ознайомитись у журналі № 6 (69) за червень 2017 на стор. 8-15.