>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
01.02.2018 15:21   Ірина
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, при проведенні допорогової закупівлі продуктів харчування, чи правомірною буде вимога до учасника закупівлі, що знаходиться на етапі КВАЛІФІКАЦІЇ (скажімо, переможець аукціону) надати зразки продуктів харчування для тестування або оцінки якості, якщо таку вимогу зазначити в оголошенні до закупівлі. Чи правомірно встановити вимогу надати зразки продукції до моменту заключення договору, щоб вберегтись від неякісної продукції? Дуже дякую за консультацію.
Ответ: Добрий день! На сьогоднішній день питання допорогових закупівель практично не врегульовано. Зокрема наказ ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.2016 №35, яким затверджено порядок здійснення допорогових закупівель не є нормативно-правовим документом обов’язковим до виконання. Таким чином, замовник сам в праві визначати умови допорогової закупівлі, зокрема вимагати від учасників/переможців допорогової закупівлі надати зразок товару, але при цьому замовник, згідно вимог ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), повинен дотримуватись принципів здійснення закупівель, визначених в ст. 3 Закону. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в лютому 2018 року в Києві (щотижня) та Одесі (09.02.2018). З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання