>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.08.2018cal

15.08.2018

Мінекономрозвитку оприлюднило лист рекомендаційного характеру


 від 07.08.2018 № 3304-04/33947-06 щодо відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі  

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

14.08.2018

#Поради_від_Радника


Заборона здійснення державних закупівель як санкція.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
01.02.2018 10:13   Олександра
Здравствуйте, Можно ли в тендерной документации потребовать, чтоб победитель торгов до заключения договора предоставил один экземпляр товара согласно требованиям к товару изложенным в документации, а в случае не предоставления экземпляра отказаться от заключения договора?
Ответ: Добрий день! Згідно ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна пропозиція учасника подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Отже Закон не передбачає можливості вимагати від учасника надати зразок, оскільки зразок практично неможливо надати в електронному вигляді. А в разі навіть встановлення такої вимоги, замовник у разі чого не матиме підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника, оскільки відповідна підстава не передбачена ст. 30 Закону. В той же час, замовник теоретично може встановити вимогу щодо надання зразка товару для переможця, якого замовник визначив таким і оприлюднив повідомлення про намір укласти з ним договір. Проте звертаємо увагу, що замовник має право відхилити тендерну пропозицію переможця виключно на підставах передбачених в п.2 ч. 1 ст. 30 Закону та ч.3 ст. 32 Закону, а саме: У разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або ненадання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону. Загалом виходячи з аналізу Закону можна дійти висновку, що замовнику доцільно забезпечувати свою потребу у закупівлі якісного товару, шляхом включення до тендерної документації відповідних технічних і якісних вимог до предмета закупівлі і кваліфікаційних критеріїв до учасників, а також включення до проекту договору про закупівлю відповідних умов щодо постачання, приймання та перевірки якості товару, що закуповується, та відповідних санкцій до контрагента за їх порушення.Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.12.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.