>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

Судова практика - закупівля за додатково виділені кошти


Справа про притягнення до адміністративної відповідальності

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

Завантажуємо та вивчаємо


Наказ № 196, порядкок застосування та самі ризик індекатори

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.10.2018cal

09.10.2018

Зустрічайте ювілейний випуск журналу "Радник в сфері державних закупівель" № 10 (85) за жовтень 2018 р.,


для користувачів програми радник-інфо http://radnuk.com.ua/radnuk-info/ електронний журнал доступний для завантаження.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
31.01.2018 11:32   Олена
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка. 1). Нашій лікарні у 2018 році по коду ДК 021:2015 -33600000-6 виділено 400000,00 грн. Відкриті торги ще не оголошено. 30 січня 2018 року по цьому ж коду нам додатково виділили кошти (надійшло благодійних внесків та було внесено зміни до кошторису) на 100000,00 грн. Чи потрібно проводити відкриті торги на 500000,00 грн., чи можна укласти прямий договір на 100000,00 грн.? 2). Чи може бути підставою для проведення переговорної процедури закупівлі лист з Торгово-промислової палати про те, що даний учасник є єдиним, який може поставляти дану продукцію? Дякую.
Ответ: Добрий день! По першому питанню. Враховуючи, що Ви ще не здійснили закупівлю за раніше виділеними коштами, рекомендуємо провести процедуру закупівлі із врахуванням збільшеного фінансування, тобто на 500 тис. грн. Розглядати ситуацію з укладенням прямого договору, керуючись роз’ясненням МЕРТУ щодо випадків, коли закупівлю можна розглядати як новий предмет договору (лист вих. №3302-06/29640-06 від 14.09.16), було б можливо у випадку, коли б Ви вже провели закупівлю на 400 тис. грн, а після цього отримали додаткові кошти. Також звертаємо Вашу увагу, що згідно ч.7 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. По другому питанню.Згідно ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток у випадках, визначених у ч.2 ст. 35 Закону. Так, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Проте, неможливо однозначно відповісти, що у Вашому випадку буде достатньо листа ТПП, без більш детальної інформації про закупівлю, вивчення її обставин і юридичних аспектів. В той же час, як свідчить практика, документи, які видає ТПП, часто і успішно використовуються замовниками і учасниками закупівель, в тому числі у суді, для обґрунтування тих чи інших своїх дій. Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.12.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.