>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
30.01.2018 11:13   Юлія
Доброго дня. Питання наступне: ми комунальне підприємство (Замовник), яке здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Відповідно до ч. 1 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: звіт про виконання договору. Підкажіть будь ласка чи потрібно оприлюднювати нам звіти: - про виконання прямих договорів; - про виконання договорів, укладених шляхом проведення допорогових закупівель; - про виконання договорів, укладених по процедурі?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 10 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) замовники (в т. ч. замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання) самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема звіт про виконання договору – протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Враховуючи, що Закон регулює питання проведення публічних закупівель і не регулює допорогові закупівлі, замовник повинен звітувати про виконання виключно договорів про закупівлю, укладених за результатами процедур закупівлі, передбачених ст. 12 Закону (відкриті торги, переговорна процедура). Звітувати про виконання договорів, укладених за результатами допорогових закупівель (прямі договори, договори за звітами про укладені договори, договори укладені за результатами проведення допорогових аукціонів), Закон не вимагає. Детальнішу інформацію щодо даного питання Ви можете прочитати в Журналі № 1 (64) за січень 2017 на стор. 31 та у Журналі № 8 (71) за серпень 2017 на стор. 40. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в лютому 2018 року в Києві (щотижня) та Одесі (09.02.2018). З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.