>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
30.01.2018 10:49   Станіслав
Відповідно до ст. 17 Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Що робити якщо учасник за вантажує необіхні документи завчасно. Так наприклад, акціон відбувся 05.01., документи переможця надані 06.01 хоча повідомлення про намір укласти договір оприлюднено 09.01. Тож учасником підтверджено відсутність підстав для відхилення за ст 17 але не у порядку передбаченому тендерною докуметацією та Законом.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.3 ст. 17 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Таким чином, переможець надає документальне підтвердження відсутності підстав по ст. 17 Закону після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. У вашому випадку переможець повинен був надати відповідне документальне підтвердження починаючи з 09.01. Згідно п.2 ч.1 ст. 30 та ч.3 ст. 32 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію переможця, якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону. Отже у Вашому випадку Вам документи подав не переможець а учасник. Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.12.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.