>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

12.11.2018cal

12.11.2018

#Поради_від_Радника


Чи зареєструє ДКСУ на початку 2019 року договір укладений, наприклад, 11.12.2018 року з терміном поставки товарів з 01.01.2019 до 31.12.2019 ?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.11.2018cal

Закупівлі лікарських засобів. Практика, проблеми, шляхи вирішення


14 листопада та 16 січня безкоштовний семінар

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.11.2018cal

03 грудня 2018 року семінар на тему


Оскарження процедури закупівлі до АМКУ в системі ProZorro. Типові помилки при оскарженні

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.11.2018cal

09.11.2018

Що таке електронні довірчі послуги?


роз'яснення від Мін'юсту

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.11.2018cal

Миколаївське обласне територіальне відділення АМКУ


оштрафувало дві фірми за махінації з торгами

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
29.01.2018 11:26   oleksandr
Доброго дня. Замовник ще не провів тендер на цей рік, а товар йому потрібен щоденно. Дійючий договір було вже продовжено на 20%, але сума договору також вичерпана. При цьому Замовником ще в листопаді було оголошено мультилотову закупівлю з публікацією англійською мово, але торги були спочатку оскаржено, а потім відмінено по причині не достатньої кількості поданих пропозицій. Як поступати Замовнику до закінчення проведення другої процедури закупівлі?
Ответ: Добрий день! Згідно ч.5 ст.36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон): дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Тобто замовник застосовує цю підставу для внесення змін до істотних умов договору для забезпечення потреб своєї організації на початку року поки не буде проведено процедуру закупівлі. Відповідно до ст. 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. При визначенні процедури закупівлі замовник керується вартісними межами встановленими в ст. 2 Закону. При цьому питання можливості закупівлі предмету закупівлі у період, коли один договір вичерпано, а інший не укладено через незавершення відповідної процедури закупівлі в Законі не врегульовано і особливих процедур для такої ситуації не передбачено. Питання вчасного проведення закупівель для забезпечення безперебійного функціонування організації має забезпечити саме замовник. Увага. Згідно положень ч.7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн. та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.