Відповідно до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Олена1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

Уряд затвердив перелік органів, на які не поширюється мораторій на перевірки

З текстом постанови можна ознайомитись за посиланням: goo.gl/uno7pu

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.02.2018
Читати всю статтю ...

22.02.2018

Уряд скасував необхідність розробки та погодження історико-містобудівного обґрунтування

 Вся проектна документація на нове будівництво і історично населених місцях буде розроблятися виключно відповідно до історик-архітектурних опорних планів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.02.2018
Читати всю статтю ...

21.02.2018

ProZorro плани на майбутнє

24 години на виправлення помилок

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.02.2018
Читати всю статтю ...

20.02.2018

Визнання недійсним рішення Замовника

про відхилення тендерної пропозиції Учасника та визнання недійсним рішення Замовника про відміну торгів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...
27.01.2018 13:10   Олена
Доброго дня! Чи є в законодавстві України нормативно-правові акти, які забороняють бюджетній установі укладати додаткові угоди до "прямого" договору 2017 року на продовження його дії на наступний 2018 рік(сума бюджетних зобов'язань у 2017 та 2018 роках - менше 200 тис.грн. відповідно), якщо у самому договорі умови пролонгації не передбачалися?
Ответ: Добрий день! Відповідно до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів, затверджених наказом Державної казначейської служби України від 29 квітня 2013 року № 68 (далі - Методичні рекомендації), укладати договір, виконання якого буде здійснюватися більше ніж 1 рік, можливо тільки при закупівлі робіт. Закупівля товарів і послуг бюджетними установами здійснюється в межах одного бюджетного року. Єдина підстава для продовження строку дії договору на закупівлю товарів або послуг для бюджетної установи – це ч.5 ст.36 Закону про публічні закупівлі: дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Детальніше з питанням реєстрації договорів про закупівлю робіт можна ознайомитись у Журналі № 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 28-30.