>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.08.2018cal

21.08.2018

#Поради_від_Радника


Мінрегіон збільшив рівень кошторисної заробітної плати: чи може замовник збільшити вартість договору про закупівлю?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.08.2018cal

Казначейство: 10 вересня закінчується перехідний період на нові рахунки для сплати податків


 Державна казначейська служба України звертає увагу платників податків

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.08.2018cal

27 серпня у Системі ProZorro враховується як вихідний день


 Адміністратор системи ProZorro оприлюднив повідомлення для користувачів системи

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.08.2018cal

20.08.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»


  тема: «Нюанси оскарження дискримінаційних вимог замовника при встановленні кваліфікаційних критеріїв до учасників».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.08.2018cal

На ProZorro.Продажі відбувся перший успішний аукціон малої приватизації


 Першим лотом, який був проданий на ProZorro.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
25.01.2018 15:33   Тетяна
Бюджетом міста виділені кошти на будівництво спортивного комплексу. Оголошення тендеру по будівництву спортивного комплексу не можливе без проектно-кошторисної документації. Орієнтовна вартість розробки близько 2,5 млн.грн. Враховуючи, те що проектування виконується в три стадії:ТЕО; стадія П; стадія Р. З метою організації будівництва чи можемо ми як замовники укласти прямий договір на виготовлення «Стадії П» на суму 1,4 млн.грн., а виготовлення «Стадії Р» передбачити в технічному завданні при оголошенні Відкритих торгів на будівництво спорткомплексу», враховуючи пункт 15.1. «Після затвердження стадії П за рішенням замовника робочі креслення можуть розроблятись автором проекту або іншою проектною організацією.» - порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом мінрегіонбуду №45 від 16.05.2011 року. Чи не будуть такі наші дії вважатися ухиленням від тендеру на виготовлення ПКД?
Ответ: Добрий день! Розробка проектної документації здійснюється у відповідності до Порядку розроблення проектної документації для будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 16.05.2011 № 45 (далі – Порядок). Згідно п.15.1. цього Порядку, після затвердження стадії П за рішенням замовника робочі креслення можуть розроблятись автором проекту або іншою проектною організацією. Розроблення робочих креслень іншою проектною організацією здійснюється з дотриманням авторських рішень затвердженої стадії П та авторських прав. У разі використання в проектних рішеннях винаходів і патентів у відповідних розділах проекту надається посилання на них.З цього випливає, що замовник може доручити розробку різних стадій проектної документації різним проектним організаціям. Якщо різні стадії проектної документації будуть розробляти різні проектні організації, відповідно це будуть дві різні закупівлі. Вибір таких проектних організації згідно п. 6 Порядку вибір генпроектувальника (проектувальника) для розроблення проектної документації об’єктів будівництва, що здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії, проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».Відповідно до п. 22 ч.1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт. Згідно розділу ІІІ Порядку визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником за об'єктами будівництва з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої-п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Проте звертаємо Вашу увагу, що згідно вимог ч.7 ст. 2 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Тому для уникнення звинувачень в ухиленні від процедури відкритих торгів доцільно проводити закупівлю робіт по проектуванню різних стадій у різних проектувальників тільки при наявності відповідного обґрунтування таких дій. Але в будь-якому випадку вибір процедури закупівлі здійснює замовник. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в лютому 2018 року в Києві (щотижня) та Одесі (09.02.2018). З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.