>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

Судова практика - закупівля за додатково виділені кошти


Справа про притягнення до адміністративної відповідальності

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

Завантажуємо та вивчаємо


Наказ № 196, порядкок застосування та самі ризик індекатори

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
25.01.2018 11:48   Наталя
Добрий день, підкажіть будь-ласка, як правильно вчинити. Підприємство заключає договір на придбання товару за кодами відповідних класифікаторів предмета закупівлі: 31220000-4 на суму 150 000грн., 31210000-1 на суму 120 000грн. та 44530000-5 на суму 130 000грн. Загальна сума договору складає 400 000грн. Тож, як вчинити? - застосувати процедуру відкритих торгів? - розмістити звіти з укладання договорів за відповідними кодами в межах одного договору? - заключити три різні договори в один день та розмістити по кожному "Звіт про укладений договір" Дякую.
Ответ: Добрий день! Згідно ч.1 ст.2 Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) застосовується до замовників за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Предмет закупівлі, незалежно від вартісних меж, визначається у відповідності до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом МЕРТУ від 17.03.2016 № 454 (далі - Порядок) (зі змінами). Відповідно до розділу ІІ предмет закупівлі товару визначається замовником згідно з пунктом 32 ч.1 ст.1 Закону на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом МЕРТУ від 23.12.2015 №1749, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару. Таким чином, факт перевищення вартісних меж предмета закупівлі, визначених в ч.1 ст.2 Закону встановлюється окремо за кожним предметом закупівлі, який визначається згідно Порядку. З Вашого питання випливає, що Ви закуповуєте товари, які є окремими предметами закупівлі, оскільки вони мають різний код за ДК 021:2015 за показником четвертої цифри. Отже кожен з цих предметів можна закупити за окремими договорами, попередньо включивши закупівлі до додатку до річного плану та опублікувавши по кожному з договорів звіт про укладені договори. З іншого боку Ви можете закупити такі товари одним договором, але включивши до додатку до річного плану окремо закупівлю за кожним кодом, а потім також оприлюднити три окремих звіти про укладені договори (в межах закупівлі за окремим кодом ДК). Але, враховуючи, що сума договору перевищить вартісні межі, визначені в ст. 2 Закону, інформуємо Вас про наявність судової практики, коли в аналогічні ситуації суд визнав такий договір недійсним, оскільки вважав, що факт перевищення\не перевищення вартісних меж визначається в такому разі не окремо за кожним кодом ДК, а за сумою договору.Детальніше про це у випуску журналу № 1 (76) за січень 2018 року на стор. 15-16.