>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
22.01.2018 08:43   Володимир
В грудні 2017 року нами були розпочаті відкриті торги по закупівлі природного газу. Після проведення аукціону нами один із учасників був дискваліфікований, другого учасника також (по технічним причинам) було дискваліфіковано. Розпочаті другі відкриті торги не відбулись. Що робити в такій ситуації : розпочинати треті торги, чи можливо обгрунтувати та провести переговорну процедуру, т.я. 20% по додатковій угоді не хвате щоб закрити лютий.
Ответ: Добрий день! У Вашій ситуації необхідно проводити відкриті торги. Це твердження випливає з наступного. Згідно п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник може застосувати переговорну процедуру як виняток у випадку якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У Вашому прикладі участь у першій закупівлі прийняли (подали тендерні пропозиції) участь достатня кількість учасників, тому ця закупівля не може вважатись підставою для проведення переговорної процедури. По другій закупівлі не зрозуміло, з яких підстав вона не відбулась, тому якщо торги не відбулись на іншій підставі ніж подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, ця закупівля також не зараховується. Крім того, звертаємо увагу, що закупівлі здійснюються у відповідності до річного плану закупівель, тому для проведення переговорної процедури на цій підставі необхідно щоб двічі відмінені відкриті торги і переговорна процедура проводились в межах одного року. Детальніше з питанням проведення переговорної процедури на підставі п. 4 ч.2 ст. 35 Закону можна ознайомитись у журналі № 3 (66) за березень 2017 на стор. 18-22.