>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
18.01.2018 12:52   Вероніка
Доброго дня! Поясніть будь-ласка чи потрібно при зміні розрахункового рахунку підприємства замовника оприлюднювати повідомлення про внесення змін до укладеного договору про закупівлю (відкриті торги) та додаткову угоду до договору (відповідно до ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі").
Ответ: Добрий день! Якщо виходити з форми повідомлення про внесення змін до договору, затвердженої наказом МЕРТУ № 490, яка реалізована у електронній системі закупівель Prozorro, повідомлення про внесення змін оприлюднюються тільки у випадку внесення змін до істотних умов договору на підставах, передбачених ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). В той же час, відповідно до вимог ч.1 ст. 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Тобто в Законі не міститься вказівки звітувати виключно про зміни істотних умов договору. В зв’язку з чим, рекомендуємо оприлюднювати повідомлення про внесення будь-яких змін до договору, в т.ч. про зміну реквізитів. Щодо необхідності оприлюднювати додаткову угоду, в Законі відсутня вимога щодо необхідності прикріпляти її до повідомлення про внесення змін. Тобто, якщо буде оприлюднено тільки повідомлення про внесення змін до договору – це не буде порушенням Закону. В той же час, рекомендуємо разом із повідомленням про внесення змін до договору прикріплювати скан-копію додаткової угоди, якою вносяться відповідні зміни з метою забезпечення прозорості закупівлі та уникнення можливих ускладнень з органами Державної казначейської служби України (якщо платежі за договором здійснюються через ДКСУ) при реєстрації ними додаткової угоди та здійснення наступних виплат за договором. З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн. та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.