>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.01.2018 17:29   Марина
Добрий день! Підскажіть, на І кв.2018 року (відповідно до тимчасового кошторису) проведено процедуру закупівлі без застосування електронної системи закупівель, укладено договір на суму меньше 50тис.грн. В ІІ кв.поточного року планується проводитись процедура закупівлі за цим же предметом закупівлі, сума за предметом закупівлі буде перевищувати 50тис.грн., як бути в цій ситуації заключати новий договір чи додаткову угоду? Чи потрібно буде розміщувати Звіт про укладений договір по цій процедурі закупівлі. Дякую
Ответ: Добрий день! Це питання законодавчо не врегульовано. Договори укладені за результатами закупівлі вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), укладаються у відповідності до Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Отже питання внесення змін до таких договорів регулюється положеннями ЦКУ, ГКУ і самого договору. При цьому, звертаємо Вашу увага на роз'яснення МЕРТУ (лист вих. №3302-06/29640-06 від 14.09.16). В ньому вказано, що у разі якщо замовником було здійснено закупівлі відповідно до тимчасового кошторису, після затвердження та доведення кошторису на рік (у разі якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів) обрання і проведення процедур закупівель здійснюється без урахування обсягів закупівель, здійснених відповідно до тимчасового кошторису, керуючись вартісними межами, визначеними в частині першій статті 2 Закону. Детальніше з цим роз'ясненням МЕРТУ можна ознайомитись в журналі № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 38-42. З іншого боку, в ч.1 ст. 2 Закону визначено наступне. Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, зокрема принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. В зв’язку з цим рекомендуємо Вам внести відповідні зміни до додатку до річного плану закупівель і укласти новий договір. Враховуючи, що вартість предмета закупівлі буде перевищувати 50 тис. грн, оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про укладені договори протягом одного дня з дня укладення договору. З рекомендаціями і проблемними питаннями щодо звіту про укладені договори можна ознайомитись у журналі № 8 (71) за серпень 2017 року, стор. 37-40.