>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.01.2018 17:10   Cергій
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, надання Переможцем торгів на паперових носіях яких оригіналів документів або їх належним чином завірених копії, що підтверджують кваліфікаційні критерії до учасників, окрім визначених частинами першою і другою статті 17 Закону, доцільно вимагати Замовнику до укладення договору про закупівлю.
Ответ: Добрий день! Перелік кваліфікаційних критеріїв встановлено в ст. 16 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) В ст. 25 Закону предбачено, що документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, подаються учасником у складі тендерної пропозиції. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель в строк встановлений замовником. Законом не передбачено надання учасником жодних документів у паперовому вигляді та подання документів у будь-якому вигляді після строку для подання тендерних пропозицій, встановленого замовником. Надання саме Переможцем торгів будь-яких документів (чи то в електронному вигляді чи у паперовому), що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, Законом також не передбачено. Згідно Закону замовник може вимагати від учасника-переможця на паперових носіях, крім документального підтвердження відсутності підстав, передбачених ст. 17 Закону, підтвердження внесення учасником-переможцем забезпечення виконання договору, якщо внесення такого забезпечення передбачено тендерною документацією (ст. 26 Закону), а також дозволу або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (ч.2 ст. 36 Закону). Звертаємо також Вашу увагу на те, що після визначення учасника Переможцем торгів, замовник може відхилити тендерну пропозицію Переможця торгів виключно на підставах вказаних у п. 2 ч.1 ст. 30 Закону. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в січні-лютому 2018 року в Києві, Львові (26.01.2018) та Одесі (09.02.2018). З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.