>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
05.01.2018 11:00   Неллі
Добрий день. Установою укладено договір на подачу води з комунального водопроводу та приймання стічних вод до комунальної каналізації на суму 60000 грн. Згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" ст.2 такий договір має бути опублікований як звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відновідно до статті 10 цього Закону. Але в даному договорі присутні дві закупівлі: розподіл води (код за ДК 021:2015 65110000-7) на суму 30000 грн. та послуги з відведення стічних вод (код за ДК 021:2015 90430000-0) на суму 30000 грн. При опублікуванні звіту про укладені договори через систему ввести два коди з класифікатора неможливо (системою майданчика не передбачено). Як діяти у цьому випадку, чи буде порушення неопублікування такого договору, адже в договорі два предмета закупівлі.
Ответ: Добрий день! Дійсно, при опублікувані звіту про укладені договори через систему вказати в звіті про укладені договори два коди з класифікатора технічно неможливо. Законодавчо це питання також неврегульовано, тому з практики інших замовників, можемо порекомендувати опублікувати окремо 2 звіти про укладені договори по кожному коду окремо із зазначенням у кожному звіті суми закупівлі за цим кодом та підвантажуючи до звіту один і той же договір. На майбутньє, для уникнення подібних ситуацій, краще укладати окремі договори на окремі предмети закупівлі. З іншими питаннями щодо звіту про укладені договори можна ознайомитись у журналі № 8 (59) за серпень 2016 року на стор. 8-13 та у журналі № 11 (62) за листопад 2016 року на стор. 15-18. З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.