>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
03.01.2018 15:13   Ольга
Скажіть будь-ласка чи проводиться закупівля на таку послугу як розподіл води (централізоване водопостачання)
Ответ: Добрий день! Якщо Ваша організація є замовником у розумінні Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) Ви повинні здійснювати закупівлі виходячи з умов цього Закону. З Вашого питання незрозуміло яка очікувана варість закупівлі цієї послуги. Якщо вона дорівнює або перевищує вартісні межі встановлені в ч.1 ст. 2 Закону, закупівля обов'язково здійснюється за однією з процедур, передбачених ст. 12 Закону. Якщо не перевищує, замовник може провести закупівлю або уклавши прямий договір, або з використанням електронної системи закупівель. Послуги з централізованого водопостачання, згідно п.4 ч.1 ст. 1 Закону відносяться до діяльності в окремих сферах господарювання та надаються суб'єктами природних монополій. З переліком природних монополій можна ознайомитись на сайті Антимонопольного комітету України за посиланням: http://www.amc.gov.ua. Закупівля товарів і послуг у природних монополістів якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує вартісні межі встановлені ч.1 ст. 2 Закону, здійснюється за переговорною процедурою на підставі п. 2 ч.2 ст. 35 Закону - відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. З Вашого питання не зрозуміло чи Ваша організація є замовником чи замовником, який провадить діяльність в окремих сферах господарювання. Тому звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.4 ст. 2 Закону дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є, зокрема, товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. Тобто, якщо Ваша організація є у розумінні п.4 ч.1 ст. 1 Закону замовником, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, закупівля послуг з централізованого водопостачання, тарифи на які встановлює державний колегіальний орган - НКРЕКП, здійснюється без застосування процедур, передбачених Законом. Увага! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro, які редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує в січні-лютому 2018 року в Києві, Львові (26.01.2018) та Одесі (09.02.2018). З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.