>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
03.01.2018 14:30   Назарій
Відповідно до внутрішніх інструкцій електронних майданчиків Замовникам надана можливість разом із повідомленням про внесення змін до договору завантажувати скановані додаткові угоди про внесення змін до договору. Питання: чи являється порушенням в розумінні Закону оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, без завантажених до них сканованих додаткових угод про внесення змін до договору? Про прийняті Вами рішення прошу повідомити мене у встановлені законодавством терміни за адресою Масловський Назарій Іванович, 2-й пров. Полтавський, 3, м.Заставна, Чернівецька обл., 59400 та на електронну адресу nazar.ms86@gmail.com
Ответ: Добрий день! Відповідно до вимог ч.1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. При цьому, в Законі відсутня вимога щодо необхідності прикріпляти до повідомлення додаткову угоду та/або відповідного протоколу засідання тендерного комітету. Тобто, якщо буде оприлюднено тільки повідомлення про внесення змін до договору – це не буде порушенням Закону. В той же час, рекомендуємо разом із повідомленням про внесення змін до договору прикріплювати скан-копію додаткової угоди, якою вносяться відповідні зміни з метою забезпечення прозорості закупівлі та уникнення можливих ускладнень з органами Державної казначейської служби України при реєстрації ними додаткової угоди та здійснення наступних виплат за договором. Звертаємо Вашу увагу, що відповіді на питання передплатників журналу, які вони ставлять на сайті нашого журналу, надаються безкоштовно, шляхом їх розміщення на цьому сайті у рубриці “Ваші питання”. Якщо Ви хочете отримати письмове роз'яснення - ця послуга платна. Детальніше з цим питанням Ви можете ознайомитись зателефонувавши нам за номером телефону (044) 451-85-71.