>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
03.01.2018 14:28   Назарій
Питання 1: Відповідно до абз.9 ч.1 ст.10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Пунктом 11 затвердженої форми повідомлення про внесення змін до договору (наказ МЕРТУ від 22.03.2016 № 490) визначено, «Випадки для внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною четвертою статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі".» Питання: чи підлягають обов’язковому оприлюдненню повідомлення про внесення змін до договору, які внесені без причин встановлених ч.4 ст.36 Закону (наприклад зміни внесені згідно з ч.5 ст.36 Закону продовження строку дії на наступний рік, або зміна банківських реквізитів, тощо)?
Ответ: Добрий день! Дійсно згідно наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490, яким затверджено форму повідомлення про внесення змін до договору, передбачено оприлюднення тільки тих змін, які вносяться до істотних умов договору згідно ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) і цей підхід реалізовано в електронній системі закупівель. Проте згідно ст. 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Тобто в Законі не визначено, що повідомлення про внесення змін публікується тільки щодо зміни істотних умов договору. В зв'язку з цим, рекомендуємо публікувати повідомлення про внесення будь-яких змін до договору. Технічно це можливо реалізувати наступним чином. При заповненні на майданчику форми цього повідомлення, у п. 11 Ви обираєте любий випадок з тих, що передбачені в ч.4 ст. 36 Закону. А в пункті 12 - Опис змін - прописуєте, що Ви обрали відповідний випадок у п.11 тому, що система не дозволяла Вам обрати інший. Але у відповідності до вимог ст. 10 Закону Ви оприлюднюєте повідомлення про внесення наступної зміни до договору і описуєте цю зміну. Шановні колеги! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» повідомляє про можливість замовити за доступними цінами індивідуальне навчання із врахуванням специфіки саме Вашої організації. У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта. З детальною інформацією, а також з розкладом навчань та семінарів Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари