>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
29.12.2017 13:35   Оля
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка. 1. Чи можно до договору, який укладений за результатами проведення переговорної процедури закупівлі застосовувати ч. 3 ст. 631 ЦК України, тобто встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення). 2. Відповідно до ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" договір про закупівлю оприлюднюється протягом двох днів з дня його укладення. Якщо договір укладено 29 грудня 2017 року, а оприлюднений він буде 02 січня 2018 року, чи буде це порушенням, враховуючи, що 30,31 грудня та 1 січня - вихідні дні?
Ответ: Добрий день! 1. Згідно ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно договір про закупівлю, незалежно від того, за результатми якої процедури закупівлі, передбаченої ч.1 ст. 12 Закону його було укладено, може містити норми передбачені ЦКУ та/або ГКУ. Детальнішу інформацію щодо даного питання Ви можете прочитати в Журналі № 6 (57) за червень 2016 у статті «Строк дії договору про закупівлю та застосування положень статті 631 Цивільного кодексу України»на стор 16 -18. 2. Відповідно до ч.1 ст. 10 Закону договір про закупівлю оприлюднюється протягом двох днів з дня його укладення. І мова йде про календарні дні. Тому рекомендуємо оприлюднити договір протягом 2 к.д. з дня його укладення, тобто не пізніше 31.12.17. Детальніше про стороки в Законі про публічні закупівлі можна дізнатись в журналі № 9 (72) за вересень 2017 року на стор. 14-23.