>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
28.12.2017 08:31   Андрій
Добрий день! На початку року ми провели переговорну процедуру по закупівлі електричної енергії на суму 1,5 млн. грн. Приблизно днів 10 назад ми зареєстрували і оприлюднили зміни до договору, у яких сума закупівлі зменшується на 0,7 млн. грн. Склалося так, що залишилося 20 тис. грн. по загальному фонду управління, які виділялися безпосередньо на ел. енергію, і тепер їх необхідно обов"язково зареєструвати та використати. Як відомо, збільшувати суму за переговорною процедурою ми не можемо. Як вчинити у такому випадку? Адже разовий договір за кодом, по якому була проведена переговорна процедура, ми не маємо права укласти? Допоможіть будь ласка, у нас лишається два дні! Дякую!
Ответ: Добрий день! Ви цілком вірно зазначили, що збільшити обсяг закупівлі і відповідно ціну за договором про закупівлю, виходячи з положень ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), у Вас не має підстав. Таким чином, використати ці кошти можливо лише за новою закупівлею. З Вашого питання незрозуміло коли і як у Вас зявились ці 20 тис. грн., можливо Вам слід звернути увагу на рекомендації МЕРТУ (лист МЕРТУ № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016), в яких зазначено, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) коштів зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині четвертій статті 36 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору. Якщо очікувана вартість предмета закупівлі є меншою ніж вартісні межі, встановлені ч.1 ст. 2 Закону замовник може провести закупівлю, або із застосуванням електронної системи закупівель, або уклавши прямий договір. Детальніше з цим питанням можна ознайомитись у випуску журналу № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 38-42.