>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
27.12.2017 15:13   Нина
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Ми бюджетна організація (лікарня). У 2018 році лікарня буде продовжувати дію тендерних договорів по медикаментам, по додатковим угодам на строк, що не перевищує 20 відсотків сум, визначених у 2017 році, які закупалися згідно Постанови КМУ від 05.09.1996 р. №1071. З 01.01.2018 р. набуде чинність нова Постанова КМУ від 16.03.2017 р. №180, де медикаменти повинні закупатися тільки ті, які включені до Національного переліку основ¬них лікарських засобів (далі — Національний перелік). Які медикаменти у 2018 році необхідно закупати по додатковим угодам: - по переліку №1071, або по новому національному переліку №180, бо по новому національному переліку не всі медикаменти включені, які необхідні для безперебійного функціонування лікарні.
Ответ: Добрий день! Звертаємо Вашу увагу на те, що з набранням чинності постанови КМУ від 16.03.2017 р. №180, постанова КМУ від 05.09.1996 р. №1071 з 01.07.2017 втратила свою чинність. Таким чином, на сьогоднішній день, діє Національний перелік основних лікарських засобів, затверджений постановю КМУ від 25 березня 2009 р. № 333 в редакції постанови КМУ від 16.03.2017 р. №180. З 01.01.2018 вступає у дію п. 1-1 постанови КМУ № 333, згідно якого “лікарські засоби, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та включені до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого цією постановою, підлягають закупівлі закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів. Обсяги потреби в закупівлі лікарських засобів визначаються за видами медичної допомоги в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров’я. З 1 січня 2018 р. за умови задоволення в повному обсязі потреби в лікарських засобах, зареєстрованих в Україні в установленому законом порядку та включених до Національного переліку, затвердженого цією постановою, замовники можуть закуповувати лікарські засоби, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та не включені до зазначеного Національного переліку. При цьому перевага надається лікарським засобам, включеним до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я”. Згідно п 1-2 постанови КМУ № 333 вимоги цієї постанови не поширюються на закупівлю лікарських засобів, що підлягають закупівлі відповідно до угод, що укладаються Міністерством охорони здоров’я із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі. Таким чином, закупівлі здійснюються за новим Нацпереліком (в редакції постанови №180). Проте, як випливає з п.1-1 постанови КМЦУ №333 замовники можуть закуповувати лікарські засоби, що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та не включені до зазначеного Національного переліку після задоволення потреби у ліках з Нацпереліку. Тобто, у разі задоволення в межах суми додаткової угоди на збільшення договору на 20% потреби у ліках з Нацпереліку, замовник в принципі може, при наявності залишку коштів за цією додатковою угодою, використати їх на закупівлю ліків, які не входять до Нацпереліку. Шановні колеги! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» повідомляє про можливість замовити за доступними цінами індивідуальне навчання із врахуванням специфіки саме Вашої організації. У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією, а також з розкладом навчань та семінарів Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71.