>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

З 26 липня у ProZorro не буде можливості працювати зі старими версіями браузерів


 У користувачів зі старими версіями Інтернет-браузерів з 26 липня 2018 року буде відсутній доступ до Системи ProZorro у зв'язку з підвищенням рівня захисту.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.12.2017 17:10   Ніна
Шановні консультанти, скажіть будь ласка, остання проплата по договору прошла 20.12.2017. Строк дії договору по 31.12.2017. Звіт про виконання договору необхідно розмістити до 23.12 чи до 03.01.2018? Дякую.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.1 ст. 10 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, установленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: звіт про виконання договору — протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. При цьому, перебіг строку починається з наступного дня після закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Що стосується питання від якої дати рахувати строк для оприлюднення звіту у випадку якщо у договорі вказано, що він діє до конкретної дати або до безумовного виконання сторонами зобов'язань за договором: з дати виконання сторонами зобов'язань за договором чи з дати завершення строку дії договору, на жаль, в Законі це чітко не зазначено, тому на сьогоднішній день існує різна практика з цього питання, в т.ч. і судова. Зокрема, згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень (далі - ЄДР), в ньому відсутня практика притягнення до адміністративної відповідальності члена тендерного комітету, відповідального за оприлюднення звіту про виконання договору, коли звіт вчасно оприлюднювався виходячи з дати виконання сторонами зобов'язань за договором. В той же час, в ЄДР присутні справи з розгляду протоколів про адмінпорушення, які були складені державними аудиторами через те, що замовники оприлюднювали звіт виходячи з дати закінчення строку дії договору. При цьому, суди в практично однакових ситуаціях виносили рішення як про притягнення членів тендерного комітету до адмінвідповідальності, так і приймали рішення про відсутність у їх діях складу адміністративного правопорушення. Детальніше з цим питанням, а також судовою практикою можна ознайомитись у журналі № 12 (75) за грудень 2017 року на стор. 14-23.