>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

З 26 липня у ProZorro не буде можливості працювати зі старими версіями браузерів


 У користувачів зі старими версіями Інтернет-браузерів з 26 липня 2018 року буде відсутній доступ до Системи ProZorro у зв'язку з підвищенням рівня захисту.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.12.2017 18:22   Юлія
Доброго вечора! Нами, як Замовником, на початку року було проведено переговорну процедуру на закупівлю теплової енергії та укладено договір з постачальником (кількість Гкал - 86,4327, сума договору - 120000,00). Проте, протягом року нами спожито меншу кількість Гкал. ніж зазначено в договорі. Питання: Як правильно зменшити тендерний договір (і кількість, і сума договору), якщо згідно ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання після його підписання до повного виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі окрім випадків, і дані "ВИПАДКИ" є вичерпними.?????
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених в цій частині ст. 36 Закону. Зокрема, згідно п.1 ч.4 ст. 36 Закону істотні умови договору про закупівлю можна змінювати у випадку зменшення обсягів закупівлі, зокрема, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Тобто уклавши з постачальником додаткову угоду на вказаній підставі Ви зменшуєте обсяги закупівлі за договором і відповідно суму договору. Детальніше з питанням щодо внесення змін до істотних умов договору Ви можете на журналі № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 35-37 та у журналі № 12 (63) за грудень 2016 року на стор. 36-41.