>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.12.2017 16:10   Яна
Добрий вечір! У зв`язку з тим, що в силу вступив Закон України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання" просимо Вас надати роз`яснення щодо закупівель послуг (робіт) у команальних підприємств міста, що не є монополістами у визначеному порядку, шляхом застосування переговорної процедури (п.2, ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі")
Ответ: Добрий день! Закон України "Про публічні закупівлі" (далі Закон, Закон про публічні закупівлі) є спеціальним нормативно-правовим актом в сфері проведення публічних закупівель. Законом не передбачено випадків для встановлення особливостей проведення закупівель у зв'язку з набуттям чинності Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання". З врахуванням зазначеного проведення закупівель повинно здійснюватись відповідно до вимог Закону про публічні закупівлі. Однією з процедур закупівлі, передбачених ст. 12 Закону - є переговорна процедура. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується як виняток у випадках наведених у ч.2 ст. 35 Закону. Зокрема, відповідно до п.2 ч.2 ст.35 Закону про публічні закупівлі застосування переговорної процедури може застосовуватись як виняток за відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. При цьому для застосування даного пункту не вимагається обов'язкового визнання суб'єкта монополістом. Основним критерієм є відсутність конкуренції на відповідному ринку. Проте відсутність конкуренції повинна бути належним чином підтверджена. В іншому випадку для здійснення закупівель необхідно застосовувати процедуру відкритих торгів. Детальнішу інформацію щодо підстав проведення переговорної процедури Ви можете прочитати в журналі № 6 (69) за червень 2017 на стор. 30-38.