Обов’язок замовника оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю встановлено Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Олена1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.01.2018

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

МЕРТУ надало офіційні рекомендації для оформлення банківських гарантій

Як зазначають в Міністерстві, вимоги до оформлення гарантії є прозорими та доступними для всіх

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

17.01.2018

Встановлення вимоги стосовно наявності матеріально-технічної бази

Позиція Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України  https://youtu.be/ZO_N0arSrTc

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.01.2018
Читати всю статтю ...
14.12.2017 10:45   Олена
Доброго дня. По процедурі Звіт про укладення договору: чи потрібно роботи Звіт про виконання договору?
Ответ: Добрий день! Обов’язок замовника оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю встановлено у ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Ця вимога відноситься виключно до договорів про закупівлю, укладених за результатами однієї з процедур, передбачених ст. 12 Закону (відкриті торги, переговорна процедура, конкурентний діалог). Відповідно до ч.1 ст. 2 Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Обов’язку замовника оприлюднювати звіт про виконання договору по договору, за яким укладено звіт про укладені договори, або іншого договору, укладеного за результатами допорогової закупівлі, ні Законом, ні іншим нормативно-правовим актом не передбачено. Тому Вам не потрібно складати звіт про виконання договору за закупівлею “Звіт про укладені договори”. Детальніше з питанням оприлюднення звіту про укладені договори можна у журналі № 8 (59) за серпень 2016 року на стор. 8-13 та у журналі № 11 (62) за листопад 2016 року на стор. 15-18.