>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
04.12.2017 12:36   Іра
Наша компанія є постачальником послуг у сфері будівнитцва. Просимо надати розяснення стосовно державних закупівель, які оприлюднюються на даний момент, отже більшість закупівель мають вартість від одного мільйону та більше, але в документації конкурсних торгів замовник зазначає що учасник повинен виконати роботи в повному обсязі до кінця 2017 орку, що технічно неможливо. Підкажіть будьласкА, чи є можливість переносити даний стро виконання робіт на 2018 рік і яким чином примусити замовник провести відповідне перенесення у документації, отже у них є бюджет на дані роботи тільки на 2017 рік?
Ответ: Добрий день! Замовник самостійно визначає умови закупівлі, зокрема строки виконання робіт, виходячи зі своїх потреб, специфіки предмета закупівлі, а для будівельних робіт – проектно-кошторисної документації, яка пройшла державну експертизу в установленому законодавством порядку. Також рекомендуємо Вам, якщо це процедура відкритих торгів звернутися до замовника. Згідно частини 1 статті 23 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усізвернення за роз’ясненнями та зверненнящодоусуненняпорушення автоматично оприлюднюються в електроннійсистемі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягомтрьохробочихднів з дня їхоприлюдненнянадатироз’яснення на звернення та оприлюднитийого на веб-порталіУповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. На жаль, з Вашого питання не зрозуміло, про яку закупівлю йде мова: допорогову чи надпорогову, а тому дати детальну відповідь неможливо. Прохання конкретизуйте Ваше запитання (зокрема, яка це процедура закупівлі, яка стадія закупівлі) і ми дамо на нього більш детальну відповідь.