>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
04.12.2017 10:16   Віталій
Статтею 4 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Виходячи з викладеного, річний план, додаток до річного плану та зміни до них повинні бути затверджені на папері за формою, встановленою Уповноважених органом. Наказом МЕРТУ № 490 від 22.03.2016 (із змінами) "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" встановлено, що Додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. Як повинен називатися саме додаток до річного плану закупівель для затвердження на папері та в електронній системі закупівель?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.1 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Форма річного плану затверджена Наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ №490). Окремої форми для додатку до річного плану закупівель Наказом №490 не передбачено. Відповідно до п. 2 Наказу Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 додаток до річного плану складається за формою річного плану, затвердженої цим же наказом. З нашої практики ми затверджуємо додаток до річного плану за формою річного плану і замість зверху назви річний план пишемо – додаток до річного плану. Також на майданчику при введенні і нформації можна в розділі примітки дописати, що це додаток до річного плану. Детальніше з рекомендаціями щодо планування можна ознайомитсиь у випуску журналу №4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34-37.