Відповідно до ст. 4 Закону України “Про публічні закупівлі” Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Ольга1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.12.2017

Уряд спростив процедуру видачі спецдозволів на водокористування

За матеріалами прес-служби Міністерства екології та природних ресурсів України goo.gl/oVgwJr

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.12.2017
Читати всю статтю ...

Уряд спростив процедуру видачі спецдозволів на водокористування

За матеріалами прес-служби Міністерства екології та природних ресурсів України goo.gl/oVgwJr

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.12.2017
Читати всю статтю ...

14.12.2017

Уряд ухвалив рішення про розширення Національного переліку основних лікарських засобів

Наразі з текстом постанови можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням: goo.gl/aLbp5S

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
14.12.2017
Читати всю статтю ...

12.12.2017

Як оформити тендерне забезпечення у вигляді електронної банківської гарантії.

 Oksana Solodchuk куратор напрямку з документарних операцій клієнтів UkrSibbank BNP Paribas Group

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.12.2017
Читати всю статтю ...
28.11.2017 16:15   Ольга
Добрий день. Скажіть будь ласка ,нам деякі установи відшкодовують кошти за електроенергію згідно договору відшкодування комунальних послуг. Чи потрібно нам при плануванні бюджету планувати кошти з урахуванням кВт тих установ? Чи треба затверджувати кошторис лише враховуючи тільки нашу потребу в електроенергії, та заключати договір з РЕСом тільки на кошти під нашу потребу(без урахування коштів підприємст, що нам відшкодовують).Дякую.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 4 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Згідно п.6 форми річного плану закупівель, яка затверджена наказом Мінекономрозвитку України від 22.03.2016 № 490 замовник вказує у річному плані закупівель розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувану вартість предмета закупівлі. Згідно вимог ст. 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Таким чином, Вам необхідно проводити закупівлю і укладати договір на весь обсяг електроенергії, який необхідний для забезпечення потреби у ній в цілому, тобто і для Ваших потреб і для потреб Ваших орендарів. Щодо відображення в кошторисі. Відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів забезпечують у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, які споживаються бюджетними установами та укладають договори у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обгрунтованих лімітів споживання. Наприклад: Бюджетна установа провела торги на закупівлю 1000 кВт на суму 300 000,00 грн. Укладається договір на 300 000,00 та реєструється в ДКСУ на загальну суму в межах затверджених бюджетних призначень. Балансоутримувач на підставі рахунків кредиторів та згідно укладених договорів надає рахунки орендарям на відшкодування даного виду енергоносія. Кошти, які сплачує орендар, відображаються як відшкодування балансоутримувачу вкзаних витрат. Після цього балансоутримувач формує платіжні доручення на розрахунок з обленерго. Відповідно ці З00 000 гривень мають бути в кошторисі бюджетної установи. Щодо залишку кошторису, який утворюється після надходження відшкодування від орендарів, то якщо це спіціальний фонд власних надходжень то відповідно до БКУ розпорядник приводить кошторисні призначення у відповідність до фактичних надходжень, а якщо це загальний фонд то залищаються невикористані кошторисні призначення. Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.12.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.