>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
22.11.2017 10:59   Ольга
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо є прямий договір по предмету більше 50 тис.грн., то ми оприлюднюємо звіт про укладений договір. Чи потрібно робити під цей звіт протокол? Чи потрібно оприлюднювати потім звіт про виконання договору, та якщо будуть якісь додаткові угоди до цього договору, чи потрібно їх оприлюднювати?Дякую!
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч.1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Хоча на тендерний комітет/уповноважену особу за Законом не покладено обов’язки щодо допорогових закупівель, в т.ч. щодо складення звіту про укладені договори, але відповідно до ч.1 ст. 10 відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи). Тому рекомендуємо провести засідання тендерного комітету/уповноваженої особи, на якому затвердити протокольним рішенням звіт про укладені договори. У процесі оприлюднення звіту про укладений договір електронна система запропонує додати документ. Замовник може прикріпити, наприклад, протокол про затвердження звіту про укладений договір або інший документ на власний розсуд, а також сам договір щодо якого укладається звіт. Або не прикріпляти жодних документів та продовжувати оприлюднення далі. У будь-якому випадку дана вимога є не обов’язковою за Законом. Проте з метою забезпечення прозорості закупівлі при оприлюдненні звіту про укладені договори оприлюднювати і протокол про затвердження звіту і сам договір. При цьому, вимоги ст. 10 Закону щодо публікації повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та звіту про виконання договору про закупівлю стосуються договорів, укладених за результатами процедур закупівлі, передбачених ч.1 ст. 12 Закону і на договори, укладені за результатами допорогових закупівель не розповсюджуються. Відповідно, Вам не потрібно оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору, додаткові угоди та звіт про виконання договору по допороговим договорам, зокрема, по тим, щодо яких оприлюднено звіт про укладені договори. Детальніше з питанням оприлюднення звіту про укладені договори можна у журналі № 8 (59) за серпень 2016 року на стор. 8-13 та у журналі № 11 (62) за листопад 2016 року на стор. 15-18.