>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.11.2017 13:03   Назарій
Замовник (бюджетна організація) провів тендер на закупівлю обладнання. За результатами розгляду пропозиції визначено переможця торгів. Згідно поданих документів Учасника-переможця, які Замовник не вимагав тендерною документацією встановлена технічна невідповідність товару. При цьому Учасник надав інформаційну довідку про повну відповідність даного товару технічному завданню. Чи є дана ситуація підставою для відхилення пропозиції Учасника?
Ответ: Добрий день! Конкретний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції переможця наведено у п.2 ч.1 ст. 30 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) та у ч.3 ст. 32 Закону, а саме: у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або ненадання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону. Крім того, сумніви щодо невідповідності тендерної пропозиції переможця умовам тендерної документації, виникли на підставі документа, який не вимагався Вами у складі тендерної документації. Як свідчить практика розгляду скарг Антимонопольним комітетом України, комітет вважає безпідставними рішення замовників щодо відхилення тендерних пропозицій на підставі документів, які не вимагались замовниками у складі тендерної документації. Таким чином, в описаній в запитанні ситуації у Вас не має підстав для відхилення тендерної пропозиції переможця. В той же час, Закон не забороняє замовнику звертатись до переможця за додатковою інформацію, оскільки після оголошення переможця процедури закупівлі замовник і переможець проводять підготовчі роботи з укладення договору. В разі, якщо у цей час виявлено підстави, які унеможливлюють укладення договору про закупівлю, замовник може звернутись до переможця з вимогою додатково підтвердити відповідність свого товару вимогам тендерної документації. Відсутність відповідного підтвердження з боку переможця буде перепоною для укладення договору, яка може призвести до «неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом», що своєю чергою призведе до відхилення тендерної пропозиції учасника-переможця на підставі абзацу другого пункту 2 частини 1 статті 30 Закону. Після чого замовник визначатиме переможця серед тих учасників (в разі їх наявності), строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув. В разі виникнення додаткових запитань Ви може звернутись до редакції журналу по консультацію за телефоном (044) 451-85-71. Консультації для передплатників журналу надаються щотижня з понеділка по четвер з 16-00 до 17-30.