Згідно частини 3 статті 21 Закону про публічні закупівлі Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Ірина1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...
17.11.2017 08:23   Ірина
Доброго дня! Просимо надати пояснення щодо правильності обчислення кінцевого строку подання пропозицiй у тендернiй документацIi. Обчислення строку наприклад 15 днiв з дня оприлюднення оголошення починається з наступного дня, а закiнчується на 15 день чи на 16й? Наприклад, оголошення оприлюднене 13 листопада, тоді строк подання пропозицiй становить 28 чи 29 листопада? та друге питання якщо цей останній день припадає на вихідний день, чи повинен Замовник перенести кінцевий строк подання на наступний робочий день? Дякуємо заздалегідь за відповідь.
Ответ: Доброго дня! Щодо першого питання - правильності обчислення кінцевого строку подання пропозицiй в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів та тендернiй документацiї. Згідно частини 3 статті 21 Закону про публічні закупівлі строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше ніж 15 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу. Радимо починати рахувати строк з наступного дня після оголошення і кінцевий строк ставити на на наступний день з дня закінчення строку. Тобто, щоб в проміжку було не менше 15 календарних днів. В Вашому випадку 29 листопада. Щодо другого питання. Якщо останній день строку подання пропозицій припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, рекомендуємо в оголошенні про проведення торгів та в тендерній документації зазначити перший за ним робочий день. Також звертаємо увагу, що наприклад на майданчику Smarttender.biz реалізована підказка, яка не дасть зазначити вихідний останнім днем подання пропозицій, таке оголошення майданчик не зберігає і не подає до центральної бази даних. Отже рекомендуємо переносити кінцевий строк подання пропозицій на перший робочий день