>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.11.2017 14:52   Віталій
Чи можна при проведенні допорогових закупівель вимагати підписання пропозицій ЕЦП та якими нормативно-правовими актами керуватися?
Ответ: Добрий день! В першу чергу, слід зазначити, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) не регулює питання проведення допорогової закупівель з використанням електронної системи закупівель. В ч.1статті 2 Закону тільки визначено, що під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Інший документ – це наказ ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.2016 № 35, яким затверджено Порядок здійснення допорогових закупівель. Але цей наказ не зареєстровано Міністерством юстиції України, тому він не є нормативно-правовим актом, обов’язковим для виконання. Таким чином, на сьогоднішній день питання допорогових закупівель прямо не врегульовано жодним нормативно-правовим актом. Тобто, при проведенні допорогових закупівель замовник самостійно визначає вимоги до учасників допорогової закупівлі, але із дотриманням принципів здійснення закупівель (стаття 3 Закону). Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.11.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.