>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.11.2017 10:19   Віталій
Добрий день! При проведенні закупівель замовником вимагаються такі документи: Статут зі змінами (у разі їх наявності); Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України у вигляді розширених даних; Витяг з реєстру платників єдиного податку (для платників єдиного податку) та/або Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (для платників ПДВ). Чим можна обґрунтувати вимогу таких документів (по кожному з них)? Дуже дякую
Ответ: Добрий день! В ч. 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) наведено перелік інформації та вимог до учасників, які повинна містити тендерна документація. Хоча вказані Вами документи до цього переліку не входять, але відповідно до ч. 3 ст.22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Так, статут (інші установчі документи) - це встановлений засновником (власником майна) організації обсяг правил, що регулюють її правовий стан, відносини, пов'язані з внутрішнім управлінням, стосунки з іншими організаціями чи громадянами. Зокрема, він містить інформацію щодо складу засновників, повноважень (або обмежень) керівництва організації на підписання господарських договорів. Тому рекомендуємо завжди вимагати статут або інші установчі документи, а для підприємств, що здійснюють діяльність на підставі модального статуту – копію рішення засновників. Щодо Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, то інформацію з нього замовник отримує з метою перевірки наявності/відсутності підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника з підстав, передбачених ст. 17 Закону, зокрема, щодо пов’язаності осіб (п.7 ч.1 ст. 17), наявності інформації про кінцевих беніфіціарних власників (п.9 ч.1 ст. 17), а також для встановлення самого факту того, що учасник дійсно зареєстровано у встановленому законодавством порядку. Звертаємо Вашу увагу на те, що цей реєстр знаходиться у відкритому доступі в кабінеті електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/services/registry). А у відповідності до вимог ч. 3 ст. 17 Закону замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. При цьому, не рекомендуємо також вимагати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України у вигляді розширених даних, оскільки практично вся необхідна інформація про суб’єкта господарювання міститься у вільному доступі у Єдиному державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. У витягах з реєстрів платників єдиного податку та податку на додану вартість міститься інформацію про суб'єкта господарювання в частині того, чи є він платником одного з цих податків. В той же час не рекомендуємо вимагати відомості з цих реєстрів, оскільки інформація з цих реєстрів знаходиться у вільному доступі на сайті ДФС в електронному кабінеті платника (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx). Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.11.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.