>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
15.11.2017 11:50   Сергій
1)Підскажіть як бути. Ми провели відкриті торги на закупівлю обладнання для дитячих майданчиків(з встановленням),заключили договір і вже встановили. Але як виявилось, нам сказали про те, що була допущена помилка у визначені КЕКВу(ми написали 3122, а потрібно 3110 так на сказали).Тому говорять або відміняйте закупівлю, або виготовляйте проектно-кошторисну документацію на роботи по встановленню обладнання для дитячих майданчиків , тоді буде проплата.Як правильно потрібно поступити? 2) Чи можна вносити зміни в план закупівель(не змінюючи суму коштів) після закінчення тендеру змінивши КЕКВ з 3122 на 3110 згідно рішенн?
Ответ: Добрий день! 1. Перед початком здійснення закупівлі, згідно з положеннями статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), замовник оприлюднює на веб-сайті електронної системи закупівель річний план, в якому обов’язково повинно бути визначено найменування предмета закупівлі та відповідний для цієї закупівлі КЕКВ. Контроль за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів, яке передбачає, що бюджетні кошти використовують тільки на те, що визначено бюджетними призначеннями та бюджетними асигнуваннями, здійснюють, зокрема, органи Державної казначейської служби. Замовники для здійснення платежів за товари, роботи і послуги подають до органів Державної казначейської служби України підтвердні документи, на підставі яких ті реєструють бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі з рахунків замовника. Органи Казначейства здійснюють контроль за правильністю взятих зобов’язань певним асигнуванням та перевіряють, щоб економічна сутність майбутнього платежу, визначена в підтвердних документах замовника, відповідала КЕКВ, який зазначають відповідно до вимог Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333. У Вашому випадку, оскільки предметом закупівлі був саме товар і, якщо вартість цього товару перевищувала 6000 грн без ПДВ, тоді Ви повинні були запланувати проведення видатків за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування». Таким чином, з обранням КЕКВ «Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів», Вами дійсно було допущено порушення і доведеться обирати один з тих варіантів дій, які запропонували в ДКСУ. 2. Хоча питання щодо корегування річного плану в Законі не врегульовано, не рекомендуємо Вам вносити до річного плану закупівель будь-які корективи після оголошення процедури закупівлі. Про це зокрема зазначено у листі МЕРТУ (листом МЕРТУ № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 детальніше з даним листом можна ознайомитися в Журналі № 10 (61) за жовтень 2016 на стор. 41). Щодо тексту листа, то там встановлено, що форма внесення змін до річного плану закупівель/додатка до річного плану, періодичність і характер таких змін (зміна очікуваної вартості закупівлі, предмета закупівлі, орієнтовного початку процедури закупівлі тощо) законодавством не визначені та не обмежені . Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель/додатка до річного плану відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупівлі. Отже зміни замовнику необхідно вносити до річного плану тільки до початку проведення процедури закупівлі, тобто подання оголошення про проведення. Детальніше з питанням застосування КЕКВ можна ознайомитись у журналі № 9 (72) за вересень 2017 року на стор. 24-27. З рекомендаціями щодо планування закупівель можна ознайомитись у випуску Журналу № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34-37.