>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

23.04.2018

Роль ДП "Держзовнішінформ"

у публічних закупівлях

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року

Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...
10.11.2017 13:06   Володимир
Доброго дня! Просимо надати відповідь на наступне питання. Звіт про укладені договори оприлюднюється У випадку,коли сума предмету закупівлі по договору перевищує 50 тис. грн. чи коли загальна сума по коду перевищує 50 тис. грн.?? Дякую.
Ответ: Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі — Закон про публічні закупівлі, Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 цього Закону. В той же час, у листі МЕРТУ № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 зазначено, що замовники оприлюднюють звіт про кожний укладений договір за умови, що вартість предмета закупівлі у такому договорі дорівнює або перевищує. Як бачимо тут є певне протиріччя, але листи МЕРТУ носять рекомендаційний характер та не можуть підміняти собою вимоги Закону. В зв'язку з цим, рекомендуємо оприлюднювати звіт про укладені договори по кожному договору, якщо вартість предмета закупівлі (загальна сума за кодом) дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень. Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку неоприлюднення звіту про укладені договори замовника можуть притягнути до відповідальності згідно зі ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Детальніше з цим питанням можна ознайомитись у журналі № 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 37-40.