>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

20.11.2017

Поради_від_Радника

Чи може останній день кінцевого строку подання пропозицій припадати на вихідний?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд визначив пріоритетним казначейське обслуговування через систему "Клієнт казначейства - Казначейство"

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів Українивід 15.11.2017 № 816-р 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

МЕРТУ оприлюднило лист з рекомендаціями для складання тендерної документації

В п’ятницю на офіційному веб-порталі Мінекономрозвитку України було оприлюднено лист від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...
09.11.2017 17:22   Оксана
Доброго дня, підскажіть будь ласка. Під час закупівлі електричної енергії було застосовано переговорну процедуру. На сьогоднішній день виявлено що згнідно договору невистачає натуральних показників, кількості товару. Проте Цінова пропозиція залишається незмінною. Чи потрібно проводити додатково тендер застосовуючи переговорну процедуру на закупівлю натуральних показників? Чи можливо підписати і опублікувати зміни до договору кількості натуральних показників?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 180 Господарського кодексу України предмет договору належить до істотних умов договору. Умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг). У Вашому випадку мова йде про зміну до предмету договору про закупівлю. Відповідно до положень ч. 4 ст. 36 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі -Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків передбачених ст. 36 Закону. В переліку випадків для зміни істотних умов договору, передбачених ч. 4 ст. 36 Закону підстава для збільшення обсягу закупівлі не передбачена. Таким чином, Вам необхідно проводити додаткову закупівлю електроенергії. Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.11.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.