Відповідно до ч. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Татьяна1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...
09.11.2017 15:35   Татьяна
доброго дня. відповідно до затвердженого річного плану виділено кошти в сумі 6,0 млн.грн на цифрову мамографічну систему та орієнтовний початок процедури визначено 20 листопада 2017 року. У зв'язку з тим, що процедура буде проходити з публікацією англ.мовою значно збільшується час проведення процедури. Просимо надати роз'яснення: 1. Чи продовжується процедура закуплі мамографу після 31 грудня 2017 року 2.Чи потрібно до закінчення поточного року вносити зміни до плану закупівель з приміткою, що в разі незакінчення процедури та неможливості здійснити проплату за товар дані кошти будуть передбачатися на 2018 рік відповідно до затвердженої програми Онкологія. 3. Чи в тендерній документації необхідно зазначати, що в разі незавершення процедури закупівлі до 31 грудня 2017 року , незаключення договору та неможливості здійснити поставку товару термін виконання договору може бути перенесений до 01.03.2018.
Ответ: Добрий день! З Вашого питання можна зрозуміти, що закупівля проводитиметься за бюджетні кошти. Відповідно до ч. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, довгострокових зобов’язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України. Виходячи з положень Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів, затверджених наказом Державної казначейської служби України 29 квітня 2013 року № 68 укладати договір, виконання якого буде здійснюватись більше ніж 1 рік, можливо тільки при закупівлі робіт. Закупівля, постачання та оплата товарів і послуг повинна проводитись протягом 1 бюджетного року. Таким чином, у вас є два варіанти дій. 1 варіант. Розпочати процедуру 20 листопада (проте завершити міжнародну процедуру до кінця року Ви гарантованого не встигните), але вже для задоволення потреб 2018 року і за кошти 2018 року, тому кінцевий строк поставки ставити вже дату 2018 року. Для уникнення порушення вимог Бюджетного кодексу України в проекті договору зазначити, що зобов'язання за договором та оплата буде здійснюватись після затвердження відповідних бюджетних призначень. 2 варіант. Враховуючи, що завершити процедуру до кінця 2017 року Ви не встигаєте, провести закупівлю в 2018 році після того як отримаєте відповідні бюджетні призначення. Шановні колеги! Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» повідомляє про можливість замовити за доступними цінами індивідуальне навчання із врахуванням специфіки саме Вашої організації. У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією, а також з розкладом навчань та семінарів Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71.