>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
08.11.2017 20:50   Анна
Добрий день! Підкажіть будь ласка відповідь на наступне питання: Як проводити переговорну процедуру закупівлі відповідно до вимог п.4 ч.2 ст.35 ЗУ «Про публічні закупівлі». Якщо Замовником було оголошено перший раз процедуру закупівлі та вона не відбулась, тому що жодний учасник не приймав участі в аукціоні, а другого разу після оголошення відбувся аукціон, однак було відхилено всіх учасників відповідно до вимог статті 31 відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом. Чи можна в такому випадку проводити переговорну процедуру?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п.4 ч.2 ст. 35 Закону). Як бачимо однією з умов застосування цієї підстави є відсутність достатньої кількості учасників протягом двох процедур відкритих торгів. У Вашому випадку, перші відкриті торги було відмінено саме через відсутність достатньої кількості учасників. Проте у другій процедурі взяла участь достатня для проведення аукціону кількість учасників. Таким чином, у Вас відсутні підстави для проведення переговорної процедури на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону. Також рекомендуємо ознайомитись із судовою практикою визнання недійсним договору про закупівлю, укладеного за результатами переговорної процедури, через безпідставне застосування переговорної процедури за п.4 ч.2 ст. 35 Закону. Відповідна інформація доступна для ознайомлення у журналі №11 (74) за листопад 2017 року на стор. 42-43. Детальнішу інформацію щодо підстав проведення переговорної процедури Ви можете прочитати в журналі № 6 (69) за червень 2017 на стор. 30-38.