>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
02.11.2017 10:59   Катерина
Чи буде вважатися помилкою, якщо під час оприлюднення відкритих торгів прикріпили файл оголошення про проведення відкритих торгів, але в самому оголошенні немає пункта 12^1?
Ответ: Доброго дня! Ваше питання містить недостатню кількість інформації для того аби надати на нього коректну відповідь. Для отримання коректної відповіді, просимо Вас уточнити Ваше питання. Чи оголошували Ви процедуру з неціновими критеріями чи ні?Про яке саме оголошення йде мова: те, яке Ви додатково створили та прикріпили разом з тендерною документацією? Чи те оголошення, яке сформувалось в системі у вигляді pdf-файлу? Чи про те та інше оголошення? Дайте, будь ласка, більше конкретної інформації з даного приводу для коректної відповіді на питання.Ви можете також дати посилання на процедуру закупівлі, про яку йде мова в питанні.Увага! Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Встигніть передплатити журнал до 31.11.2017 на весь 2018 рік та оплатити до 1 січня 2018 року і, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.