Відповідно до вимог частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Вікторія1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

МЕРТУ надало офіційні рекомендації для оформлення банківських гарантій

Як зазначають в Міністерстві, вимоги до оформлення гарантії є прозорими та доступними для всіх

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

17.01.2018

Встановлення вимоги стосовно наявності матеріально-технічної бази

Позиція Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України  https://youtu.be/ZO_N0arSrTc

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.01.2018
Читати всю статтю ...

16.01.2018

Уряд затвердив методику оцінювання фіскальних ризиків діяльності підприємств держсектору

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 11.01.2018 № 7

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.01.2018
Читати всю статтю ...
27.10.2017 09:55   Вікторія
Добрий день! Прохання надати відповідь на наступне запитання: Вимогами тендерної документації (ТД) передбачено надання Учасниками Довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази за наведеною формою, якою передбачена інформація про технічний стан. Учасник відкритих торгів в своїй тендерній пропозиції надав всю необхідну інформацію, крім технічного стану. ТД містить наступний приклад формальної (несуттєвої) помилки: зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника. При цьому Учасником в складі своєї ТД також надані договір оренди обладнання з підтвердженням його технічно справного стану та відгуки Замовників про якість виконання робіт, договір про виконання аналогічних робіт, що, з точки зору тендерного комітету, є підтвердженням технічного стану обладнання, яке застосовує Учасник при виконанні робіт, так як технічно несправним обладнанням неможливо якісно та своєчасно виконувати роботи. Питання: В даному випадку, чи можливо віднести зазначену помилку до формальної помилки?
Ответ: Добрий день! Відповідно до вимог частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їхніх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) є помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме технічні помилки та описки. Тобто включення до тендерної документації переліку формальних (несуттєвих) помилок є правом, а не обов'язком замовника. Якщо тендерна документація містить перелік формальних помилок, то радимо зважати на те, що цей перелік є вичерпним, усі інші помилки учасника поза цим переліком, можуть слугувати підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника. Відповідно, якщо учасник допустив помилку, яка передбачена замовником в тендерній документації в переліку формальних помилок, замовник не буде відхиляти тендерну пропозицію такого учасника. Визначає чи є помилка формальною або вона впливає на зміст тендерної пропозиції і є підставою для відхилення, Замовник самостійно. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» також організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у листопаді проводяться в Києві (щотижня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.