Відповідно до п. 9.4. Порядку здійснення допорогових закупівель Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Руслана1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.01.2018

Поради_від_Радника

І ще раз про планування. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.01.2018
Читати всю статтю ...

12.01.2018

Актуальні матеріали, розміщені в січневому журналі

 ігнорування замовником положень Закону щодо обов’язку здійснювати планування закупівлі https://youtu.be/2OsEH6H5Yl4

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11 січня Кабмін ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році.

За ним у 2018 році рекомендується перенести робочі дні з:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

 Чи необхідно відображати в річному плані/додатку до річного плану предмети закупівлі, на які не поширюється дія Закону?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11.01.2018

Читайте у журналі "Радник в сфері державних закупівель" № 1 (76) за січень 2018р.

для передплатників програми радник-інфо http://radnuk.com.ua/radnuk-info/ журнал доступний для завантаження.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
11.01.2018
Читати всю статтю ...
18.10.2017 15:55   Руслана
Доброго дня. Дайте будь-ласка відповідь на наступні запитання: 1. Чи можемо ми заключити договір на меншу суму, ніж було запропоновано в аукціоні (Це допорогова закупівля, і кількість товару не зменшується)? 2. Якщо під час допорогової закупівлі Учасник (Переможець) не надав деяких документів, або жодних документів (але ціна нас влаштовує) чи повинні ми їх дискваліфікувати? Буду вдячна за відповідь.
Ответ: Добрий день! По першому питанню. Відповідно до п. 9.4. Порядку здійснення допорогових закупівель, затверджених наказом ДП “Зовнішторгвидав” від 13.04.2016 № 35 (далі - Наказ № 35) договір між замовником та переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої переможцем аукціону. При цьому, Наказ № 35 не є нормативно-правовим актом, обов'язковим до виконання, а питання допорогів ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон)не регулюється. Тобто з одного боку заборона укласти договір за ціною нижче ніж ціна останньої пропозиції переможця в законодавстві відсутня, але з іншого боку, така можливість технічно не реалізована на електронних майданчиках. Тому рекомендуємо укладати договір за результатами допорогової закупівлі за ціною останньої пропозиції переможця, а потім зменшувати ціну договору, шляхом укладення додаткової угоди про внесення відповідних змін в порядку передбаченому самим договором. По другому питанню. Оголошуючи допорогову закупівлю замовник розміщує в Системі в тому числі вимоги до учасника закупівлі (п. 6.3 Наказу № 35). Відповідно до п. 9.2. невідповідність пропозиції учасника умовам закупівлі є підставою для відхилення замовником такої пропозиції. Хоча Наказ № 35 не є нормативно-правовим актом, але згідно ч.1 ст. 2 Закону допорогові закупівлі здійснюються за принципами здійснення закупівель, встановленими ст. 3 Закону, зокрема, принципом неупередженої та об'єктивної оцінки тендерних пропозицій. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» також організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у жовтні проводяться в Києві (щотижня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.